Wycena zwierząt. Metody wyceny i przykład praktyczny.

Czy zdarzyło się w Państwa praktyce zawodowej dokonać wyceny… zwierząt gospodarskich?.


Temat wyceny inwentarza żywego może to być dużym zaskoczeniem, ale okazuje się, że czasem trzeba sprostać także i takiemu wyzwaniu. Tekst pokazuje jak podejść do tematu i jaką zastosować technikę wyceny. Na bazie własnej opinii sądowej, autorka przedstawiła konkretny przykład wyceny krów. Zastosowano podejście dochodowe.

Jeśli zainteresował Państwa ten artykuł to informujemy że jest on jest opublikowany w   Biuletynie nr 8 (1/2019)Biuletyn w cenie 30 zł brutto (wraz z możliwością otrzymania w cenie egzemplarza papierowego) jest do nabycia w postaci pliku do pobrania w sklepie internetowym PTRMsklepie internetowym PTRMZamówienia na biuletyn można też składać do Sekretariatu PTRM.Sekretariatu PTRMSekretariatu PTRM.

 

Uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego od 1996r., nr uprawnień zawodowych 2071, licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4625, licencja zarządcy nieruchomości nr 14357, mgr inż. zootechnik, specjalność zootechniczna, kurs wyceny maszyn i urządzeń technicznych (1999r. NOT), studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości (1996r. ART Olsztyn, Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej), studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami (2002r. UWM Olsztyn, Wydział Geodezji i Gospodarki Przestrzennej). Mgr inż. zootechnik, specjalność zootechniczna  (ART Olsztyn studia ukończone w 1993r.) . Biegły sądowy z zakresu szacowania nieruchomości, ustanowiony przez Prezesa Sądu Okręgowego w Olsztynie (funkcja od 2007r.). Obszar pracy: Olsztyn i województwo warmińsko - mazurskie oraz Warszawa i okolice.
e-mail: baczry@o2.pl   tel. kom. 605-389-512.