Hanna Szeluk Bojko
Napisała 

Rany Julek! Jak to wycenić? Czyli studia przypadku (część druga)

W życiu każdego z rzeczoznawców nadchodzi taki moment, że staje przed tak nietypowym zadaniem, że zadaje sobie pytanie: Rany Julek! Jak to wycenić?

W artykule zamiast teoretycznych rozważań zostało przedstawionych sześć wziętych z praktyki rzeczoznawczej przypadków wraz z zastosowanymi rozwiązaniami. 

Autorki mają nadzieję, że podsunęły Koleżankom i Kolegom kilka nowych pomysłów pomagających rozwiązać niestandardowe problemy, z którymi spotykamy się w pracy rzeczoznawcy majątkowego. Przedstawione rozwiązania nie stanowią remedium we wszystkich możliwych przypadkach, które mogą Was spotkać, jednak będzie nam miło, jeśli okaże się, że ktoś z Was wykorzysta któreś z opracowanych przez nas rozwiązań w swojej pracy.

Jeśli zainteresował Państwa ten artykuł to informujemy że jest on jest opublikowany w Biuletynie nr 13 (2/2022)Biuletyn w cenie 125 zł brutto (plik PDF wraz z możliwością otrzymania, do czasu wyczerpania nakładu, w cenie - egzemplarza papierowego) jest do nabycia sklepie internetowym PTRMZamówienia na biuletyn można też składać do Sekretariatu PTRM.Sekretariatu PTRM

 

Mgr ekonomii, rzeczoznawca majątkowy zajmująca się wyceną nieruchomości i przedsiębiorstw. Członek Polskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych. Prywatnie zafasynowana eksplorowaniem głębin i poznawaniem życia podwodnego.